2 el kırıcı

★★★★☆

2 el kırıcı fırsatları! Bugün şanslı gününüz çünkü en iyi ürünleri en ucuz fiyata bulduk. 2 el kırıcı ürünlerini aramak için zaman kaybetmeyin çünkü zaten sizin için yaptık. Artık evden ayrılmadan satın almak için bir bahaneniz yok.

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 2 el kırıcı?

Kesik koruma pantolonu, mevcut 2 el kırıcı ile karşılaştıklarında ve testereyi yıldırım hızında durdurduklarında hemen testere sürücüsüne yakalanan özel elyaflarla donatılmıştır. Bu özel kesim koruma ekleri bacaklarda olası ciddi yaralanmaları önler.

Satın almak istiyorsanız, önce testereyi kullanmak istediğiniz amacı dikkatlice düşünmelisiniz. Bunları sadece kendi bahçenizde kullanmak istiyorsanız, genellikle elektrikli veya akülü bir testere ile iyi yapabilirsiniz. Öte yandan, ormanda çalışmak için kullanmak istiyorsanız, benzinli motorlu bir model kullanmayı tercih etmelisiniz. Bunlar, güç bağlantısının olmadığı yerlerde de kullanılabilmeleri avantajını sunar. Ayrıca daha fazlasını yaparlar. Testere sadece gerekirse, yüksek bir düğme de yeterli olabilir. Bununla kılıç önemli ölçüde daha küçüktür ve sadece dalları işleyebilir. Amaçlanan kullanım netleştirilir edilmez, optimal model bir testle belirlenebilir.

Emniyet freni, kapatma düğmesine bastıktan sonra zinciri birkaç saniye içinde durma noktasına getirir. Bugün modern, güvenilir çalışmanın standart ekipmanının bir parçasıdır Güvenlik freni yaralanma riskini en aza indirir. Marka üreticileri bugün size bazı aksesuarlarla iyi olanları teslim ediyor. Temel olarak, zincir ve kılıç dahildir. Bazen ona geçmek için bir zincir alırsınız. Bazı üreticiler de zincir yağını doğrudan pakete koydu. Durum böyle değilse, kendi girişiminizi açtıktan sonra hızlı bir şekilde başlamanız gerekir. Zincir yağı çevrimiçi ve donanım mağazasında alabilirsiniz. Testere bloğu da bazı modeller için bir aksesuardır. Testere zincirinizi kendiniz keskinleştirirseniz, bunun için uygun bir cihaza ihtiyacınız vardır.

Bir 2 el kırıcı testere zinciri, zincir bağlantı / kılavuz rayı üzerinden yönlendirilir. Zincir, testere tahrik pinyonu ile sürekli olarak kılıcın etrafında yönlendirilir. Kılıç ve zincir aşınmasını olabildiğince düşük tutmak için, kılıç ve zinciri seçerken yüksek kaliteye dikkat etmeniz önerilir. Ayrıca, bir zincir kılıcı mümkün olduğunca hafif olmalıdır.

Biriyle yapılan kazalar çok ciddi yaralanmalara neden olabilir. Tüm cihazlar güvenlik nedeniyle iyi tasarlanmıştır, ancak çalışma hataları hala mümkündür. Bu nedenle, kesik koruma giysileri giymek çok önemlidir. Gözleri tahta talaşlardan ve uçan dallardan koruyan koruyucu gözlükler de önerilir. Kulak koruyucuları sadece sınırlı bir ölçüde gereklidir, çünkü diğerlerinden çok daha sessizdirler

Otomatik zincir yağlama: Bu, artık yağlamaya kendiniz bakmak zorunda olmadığınız için size bakmayı kolaylaştırır. Bunun yerine, otomatik olarak yapılır. Yağlayıcıyı sadece düzenli olarak doldurmanız gerekir.

Kısa süre önce 2 el kırıcı, özellikle de kablosuz elektrik versiyonlarından bahsettim. Bu parçada söylediğim gibi, günün sonunda temelde üç tür var. Birincisi, en güçlü ancak çevre dostu olmayan modeller ve çok ağır, tehlikeli makineler olan geleneksel gazla çalışan modellerdir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku