20 lik planya makinası

★★★★☆

20 lik planya makinası fırsatları! Bugün şanslı gününüz çünkü en iyi ürünleri en ucuz fiyata bulduk. 20 lik planya makinası ürünlerini aramak için zaman kaybetmeyin çünkü zaten sizin için yaptık. Artık evden ayrılmadan satın almak için bir bahaneniz yok.

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 20 lik planya makinası?

Güvenlik Husqvarna için de çok önemlidir. Bu nedenle üretici Husqvarna, 20 lik planya makinası çift zincir frenleme efekti, sağ el için el koruması ve zincir kırılırsa veya atlarsa bir zincir yakalayıcı sunar.

Benzinli olan basit bir prensipte çalışır. Testere bıçağıyla keser. Bu, diş yırtılma ile donatılmış keskin bir zincirden oluşur. Motor zinciri döndürür - bu, benzinli elektrikli olanın hızlı bir şekilde kalın ahşap görebileceği anlamına gelir. Kulağa tehlikeli geliyor ve öyle.

Temel bakım üç alanı kapsar: yağlama, kılıç bakımı ve optik bakım. Yağlamadan önce, iyice temizlemeniz gerekir. Bu nedenle, her kullanımdan sonra kiri bir fırça veya sert bir fırça ile çıkarın. O zaman tüm hareketli parçaları yüksek kaliteli yağlama ile işlemelisiniz. Düzgün yağlanırsa, sürtünme azaldığı için enerji ihtiyacını azaltırsınız. Ek olarak, düzenli yağlama kılıcınızın korunmasını sağlamak için ömrünüzü arttırır, kullanımdan sonra her zaman koruyucu bir kapak sağlanmalıdır. En stresli zincir, kullanımdan sonra her zaman yüksek kaliteli bir sprey ile işlenmelidir. Muhafazanın temizlenmesi ile uzun süre güzel kalır. Ayrıca bakımını yapan özel temizleyicilerle temizleyin. Temizlenmiş ve motorlu testere daha sonra saklanabilir. Daha uzun süre kullanılmazsa, yakıt deposu da varsa boşaltılmalıdır. Daha sonra güneşten korunduğu ve her şeyden önce çocukların eline geçemediği kuru, tozsuz bir yerde tutulmalıdır.

Zamanla 20 lik planya makinası donuklaşabilir. Bunun bir işareti: testere sırasında baskı uygulamak zorunda kalırsanız, Baruschke'yi açıklar. O zaman testereyi uzman dükkanlarda keskinleştirmelisiniz. İdeal olarak, kullanıcılar hemen başka bir zincir satın alırlar. Ardından acil bir durumda bunları değiştirebilir ve kesintisiz çalışmaya devam edebilirsiniz. Zincir değişiklikleri genellikle meslekten olmayanlar için kolaydır. Bununla birlikte, süreç uzman mağazalarda gösterilmelidir. Genel olarak, bir tavsiye edilir. Birçok bayi bir ücret karşılığında teklif eder. İyi bir yatırım, diyor Baruschke.

Ağaçların kesilmesi genellikle fiziksel olarak zor bir faaliyettir. Kesim sırasında çalışma duruşu neredeyse ergonomik değildir ve bu nedenle ergonomi birini seçmede merkezi bir rol oynar.

Ancak daha sonra konumu bir sonraki kesime değiştirin. Sonra kılıcı bagaja, sol kolu tutma borusuna çekilmiş fren koluna koyduk ve sonra zincir frenlerini serbest bıraktık. Çalışma yüksekliği her zaman küçük ve çok küçük motorlu testerelerde bile gözlemlenmelidir. Dikkat edilmesi önerilir: her zaman kasıtsız dokunuşlardan güvenli bir şekilde kaçınılacak şekilde yapılmalıdır.

İki zamanlı motorlu 20 lik planya makinası neredeyse tamamen kullanılmaktadır. Bu sürücünün avantajı açıktır: benzin, yakıt doldurmadan önce çok yüksek bir enerji yoğunluğu ve dolayısıyla testerenin uzun çalışma süresi sağlar. Ek olarak, kullanılan iki zamanlı motorlar az bakım gerektirir, çünkü gerekli yağlayıcılar yakıta basitçe eklenir. Bu, ayrı bir yağ devresine sahip dört zamanlı bir motorun teknik olarak çok daha karmaşık ve daha ağır yapısının artık gerekli olmadığı anlamına gelir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku