Amatör planya

★★★★☆

Amatör planya fırsatları! Bugün şanslı gününüz çünkü en iyi ürünleri en ucuz fiyata bulduk. Amatör planya ürünlerini aramak için zaman kaybetmeyin çünkü zaten sizin için yaptık. Artık evden ayrılmadan satın almak için bir bahaneniz yok.

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır Amatör planya?

Bahçedeki küçük dalları kesmek istiyorsanız, bir amatör planya koymayı tercih etmelisiniz. Öte yandan, daha güçlü ağaçları kesmek istiyorsanız, onlarla oldukça iyi gidin. Evde çalışırken, şebeke ile çalışan makine tavsiye edilir. Genel olarak uygulanabilir. Motorun performansı ne kadar yüksek olursa, kesilecek malzeme o kadar sıkı olabilir. Aksesuarların eşzamanlı satın alımından bağımsız olarak (yağ, bakım seti vb.).) veya. bir bileme makinesi gerekli. Kendini koruma da aynı derecede önemlidir.

Beton ve duvarcılık çok sert malzemelerdir. İdeal olan buna göre talepkardır. Elmas zincirleri, soğutma suyu deposu ve ayrıca hava filtresi olan bir modele ihtiyacınız var. Çünkü beton kesmek hızla ısınmaya yol açar, bu nedenle testerenin soğuması gerekir. Hava filtresi, karıştırılan tozla ilgilenir. Bu tür yüksek performanslı ısmarlama ürünler genellikle profesyonel sektör içindir.

Biriyle çalışırken, güvenliğinize her zaman dikkat etmelisiniz. motorlu testereler, zincir freni, titreşim damperi veya pençe stroku gibi mekanizmalarla donatılmıştır, böylece iş daha güvenli hale gelir.

Zamanla amatör planya donuklaşabilir. Bunun bir işareti: testere sırasında baskı uygulamak zorunda kalırsanız, Baruschke'yi açıklar. O zaman testereyi uzman dükkanlarda keskinleştirmelisiniz. İdeal olarak, kullanıcılar hemen başka bir zincir satın alırlar. Ardından acil bir durumda bunları değiştirebilir ve kesintisiz çalışmaya devam edebilirsiniz. Zincir değişiklikleri genellikle meslekten olmayanlar için kolaydır. Bununla birlikte, süreç uzman mağazalarda gösterilmelidir. Genel olarak, bir tavsiye edilir. Birçok bayi bir ücret karşılığında teklif eder. İyi bir yatırım, diyor Baruschke.

Emniyet freni, kapatma düğmesine bastıktan sonra zinciri birkaç saniye içinde durma noktasına getirir. Bugün modern, güvenilir çalışmanın standart ekipmanının bir parçasıdır Güvenlik freni yaralanma riskini en aza indirir. Marka üreticileri bugün size bazı aksesuarlarla iyi olanları teslim ediyor. Temel olarak, zincir ve kılıç dahildir. Bazen ona geçmek için bir zincir alırsınız. Bazı üreticiler de zincir yağını doğrudan pakete koydu. Durum böyle değilse, kendi girişiminizi açtıktan sonra hızlı bir şekilde başlamanız gerekir. Zincir yağı çevrimiçi ve donanım mağazasında alabilirsiniz. Testere bloğu da bazı modeller için bir aksesuardır. Testere zincirinizi kendiniz keskinleştirirseniz, bunun için uygun bir cihaza ihtiyacınız vardır.

Elektrik sistemini satın alırken, çalıştırıldığı yağa da dikkat etmelisiniz. Kural olarak, üretici belirli bir yağ önerir. Biyo-yağ ile çalışan ve bu nedenle daha çevre dostu cihazlar da vardır.

Elektrikli testere ile uğraşırken güvenlik çok önemli bir husustur. Bir yandan, yüksek güvenlik standartlarını tek başına karşılayan markalı bir cihaz mantıklıdır, diğer yandan, kendinizi ve yakın çevredeki diğer insanları korumak zorundasınız: tüm özenle amatör planya kayabilir ve yaralanmalara yol açabilir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku