Avdel perçin

★★★★☆

Avdel perçin fırsatları! Bugün şanslı gününüz çünkü en iyi ürünleri en ucuz fiyata bulduk. Avdel perçin ürünlerini aramak için zaman kaybetmeyin çünkü zaten sizin için yaptık. Artık evden ayrılmadan satın almak için bir bahaneniz yok.

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar Avdel perçin?

Sadece şöminenin veya fırın ahşabının uzunluğunu kesmek istiyorsanız, genellikle elektrikli bir avdel perçin olacaktır. Sabit çalıştığınız için, makine ile uzun bir menzile sahip olmanız gerekmez.

Birçoğu enine motor ile donatılmıştır. Bu tasarım esas olarak düşük ve orta fiyat segmentinde temsil edilmektedir. Bu tasarım yakacak odun kesmek ve ağaç kesimi için bir sorun değildir, ancak daha az rahattır.

Bakım işi her zaman gereklidir. - zinciri taşlamaktan başka - neredeyse bakım gerektirmez. Özellikle bunları yalnızca ara sıra kullanırsanız, bu iş için önemli bir rahatlamadır. İşletme maliyetleri

avdel perçin toprak, taş, çivi veya diğer yabancı cisimlerle temas halindeyse, lütfen hemen elektrik fişini çekin ve zinciri ve kılıcı kontrol edin. Koşu testeresine toprak ve tel çitlerle dokunmaktan kaçının.

Aralık çeşitlidir. Cihazların kalitesi söz konusu olduğunda, elbette burada da büyük farklılıklar var. İlk olarak, kullanım amacını düşünün. Bahçe için küçük bir taneye ihtiyacınız varsa, seçimi biraz daralttınız. Pilin çalışmasını veya güç çalışmasını tercih ediyorsanız da aynı şey geçerlidir. Kablosuz bir makinenin pil performansına dikkat edin. Sonuçta, pil birinin kalbidir

Sol elini kullananlar için hiç kimse yok. Dünyada daha fazla sağ elini kullanan var ve bu nedenle sol elini kullananlar için bir tanesini piyasaya sürmek ekonomik olarak uygun değil.

avdel perçin tahrik motoru motorlu testere muhafazasında gizlidir. Testere kolları da bu gövdeye tutturulmuştur. Benzinle çalışan bir zincir seçerseniz, bu genellikle bir kablo marş motoru tarafından başlatılan iki zamanlı bir benzinli motorla çalıştırılır. Uzun kılıç metal yaprağına ray veya sadece levha da denir. Metal zincir kılıca dahil olan olukta oturur. Bu, testere zincirinin rayın etrafında rahatça çalışmasını sağlar. Zincir gerilimi ayrı ayrı değiştirilebilir ve düzenlenebilir. Zincirin testere dişleri sık kullanıldıktan sonra keskinleştirilmelidir. Bu özellikle kirli veya yabancı cisimleri kesmek için kullanılan ormanların kullanılması durumunda geçerlidir. Ek olarak, düzgün çalışma için sürekli gerekli olan yağ, testere sırasında kısmen atılır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku