Kırıcı kepçe

★★★★☆

En iyi kırıcı kepçe seçiminin hangisi olduğunu mu düşünüyorsunuz? Doğru yere geldiniz. Aslında burada aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Ve size kolaylık sağlamak için hemen dikkat çeken çeşitli teklifler sunuyoruz.

En İyi 10 - Sizin için mükemmel

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al Kırıcı kepçe?

kırıcı kepçe söz konusu olduğunda, Stihl markasından bir model eksik olmamalıdır. Bu, her şeyden önce, mükemmel performansına rağmen, yeni başlayanlar ve deneyimsiz insanlar için şiddetle tavsiye edilen bir seçenek olduğu gerçeğiyle karakterizedir.

Ancak o zaman kombinasyon kolu tamamen aşağı doğru bastırılır. Başlamak için, bunları düz bir yüzeye yerleştirin, kesme setinin zemine herhangi bir teması olmamalıdır. Dengelemek için ayağın sağ ucu şimdi arka tutamağa yerleştirilir. Başlangıçta, ön halat yavaşça çekilir, sadece direnç olduğunda motor kısa bir süre başlayana kadar sağ elinizle birkaç kez çekersiniz. Halat fan muhafazasına sürtünmemelidir, bu en iyi dikey olarak yukarı çekilerek yapılır.

Birine motorlu testere veya denir. Nedeni: bir zincirin kesme bileşeni bir zincirden oluşur. Benzinle veya fırtına ile sürülebilir. Basınçlı hava veya hidrolik olarak yağ basıncı ile tahrik edilen nadir modeller de vardır. En iyinin avantajları: ağaç kesimi hızlıdır - tıpkı yakacak odun kesmek gibi - ancak güçlü makineler ağaç veya çalıları kesmek veya budamak için uygundur. Dezavantajları çok yüksek yaralanma riski ve nispeten kirli kesimdir.

Bununla birlikte, diğer üreticilerin karşılaştırılabilir makinelerinin sadece yarısı kadar ağırdı. McCulloch, kırıcı kepçe büyük yeniliklerin geliştiricisi olarak kabul edilir. Dengeli bir krank mili ile ilk testereyi geliştirdi. Ayrıca elektronik ateşlemeli bir testere başlatan ilk kişi oldu ve o zaman zincir frenlerle donatılmış bir testere olan tek kişi oldu. Bu üretici ile ayrıca sürücü tiplerinin tüm çeşitlerini bulacaksınız

Sağlam STIHL, yüksek kesme performansını birçok çalışma konforu ile birleştirir. Yakacak odun hasadı için, zayıf ve orta güçlü stantlarda ormancılık çalışmaları, tarım, bahçecilik ve aynı zamanda ustalar için, demiryolunun orta uzunluğu, peyzaj veya orman işçileri ve inşaat için ideal araçlardır. Özel kullanıcılar ayrıca yakacak odun keserken ve ahşabı bitirirken cihazlarımızın basit kullanımından ve güçlü çekme gücünden yararlanırlar.

Biri için önemli güvenlik özellikleri zincir freni ve kontrol frenidir. Testere zincirinin kapatıldıktan hemen sonra veya takıldığınızda durmasını sağlarlar. Bir zincir tuzağı, testere zincirinin yırtıldığında operatörü yaralamasını önler.

Bağımsız, güç, yüksek ve iki zamanlı koku, birçok erkek için bu zaten bir rüya. Cipsler uçtuğunda ve metal ahşaptan geçtiğinde, birçokları için bir sırıtma kaçınılmazdır. Benzin kırıcı kepçe genellikle benzin ve iki zamanlı yağ ile çalışır. Bunu yapmak için yakıtı karıştırın ve dört zamanlı motorun diğerini doldurun, iki zamanlı motoru bir karışımla çalıştırmanız gerekir. Avantajları açıktır. Ahşabınızı ormana almak ve orada görmek istiyorsanız, elektrikli bir ağaçla fazla bir şey yapamazsınız. Bağımsız ve kalıcı kullanım. Birkaç saat ve bütün günler aldırmaz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku